Zamknij

TVP jak Goebbels? Platforma opublikowała kontrowersyjny spot [WIDEO]

Redakcja
02.07.2017 14:41
TVP jak Goebbels? Platforma opublikowała kontrowersyjny spot [WIDEO]
fot. Facebook/PO

Platforma Obywatelska znana jest ze swojej niechęci do TVP pod rządami Jacka Kurskiego. Politycy tej partii deklarowali, że nie będę występować w programach publicystycznych tej stacji. Mimo to są goścmi w wielu audycjach na antenie TVP Info. Dziś w na profilach Platformy Obywatelskiej w mediach społecznościowych pojawił się spot, łączący Telewizję Polską z Goebbelsem. 

W trakcie wczorajszego wystąpienia na konwencji PO, Grzegorz Schetyna mówił o wzywaniu do obywatelskiego nieposłuszeństwa w sprawie abonamentu. Dodatkowo zapewnił, że gdy PO wygra wybory, wszyscy ukarani za niepłacenie go będą mogli liczyć na rekompensatę. - TVP to hańba. Odpowiecie za to wszystko, co dzisiaj robicie! - mówił.

Zobacz także

Dziś partia opublikowała krótki spot, w którym wymienia wady TVP: zupełny zanik kultury i przyzwoitości, drwiny z ludzkiej tragedii, matactwo na wizji, wymazywanie niechcianych symboli, szykany dla artystów, niszczenie tradycji oraz mowa nienawiści. 

Na samym końcu pojawia się fragment przemówienia Josepha Goebbelsa, ministra propagandy i oświecenia publicznego w rządzie Adolfa Hitlera i hasło: Stop propagandzie Goebbelsa! Co o tym sądzicie? 

Zagłosuj

Co sądzisz o spocie na temat TVP?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/DG