Zamknij

PSL kontra Pawłowicz. „Kryśka, znaleźliśmy Twoje tabletki”

Redakcja
20.08.2018 13:19
PSL kontra Pawłowicz. „Kryśka, znaleźliśmy Twoje tabletki”
fot. Stanisław Kowalczuk/EastNews

Ostra wymiana zdań pomiędzy Krystyną Pawłowicz a PSL na Twitterze. „PSL, nie chowaj się! To wy pasożytujecie na wsi i polskich rolnikach” – napisała posłanka PiS. Na odpowiedź ludowców nie trzeba było długo czekać. „Kryśka, znaleźliśmy Twoje tabletki” – napisano z oficjalnego konta partii.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Dyskusja miała pierwotnie dotyczyć rolnictwa i problemów polskiej wsi. Szybko jednak przeobraziła się w wymianę ostrych uszczypliwości.

„PSL, nie chowaj się! To wy pasożytujecie na wsi i polskich rolnikach. Uwłaszczyliście się na przemyśle z rolnictwem związanym, gnębicie swych sąsiadów rolników. Podnieśliście z PO wiek emerytalny waszych kobiet ze wsi aż o 12 lat! PSL! Na kolana i przeproście!” – napisała Krystyna Pawłowicz. 

Zobacz także

Ludowcy nie pozostali bierni. „Kryśka, znaleźliśmy Twoje tabletki. Oddamy jak się zobaczymy w Sejmie. Do tego czasu nie panikuj i się trzymaj. Pamiętaj: i tak Cię kochamy” – napisano na oficjalnym koncie PSL na Twitterze.

Ostatnie słowo i tak musiało należeć do posłanki PiS. „Na waszą jałową miłość czeka w Słupsku Biedroń. Powodzenia” – napisała Pawłowicz.

RadioZet.pl/bm