Zwłoki 25-latka w garażu. Znalazła go narzeczona

20.08.2019 08:24
Zwłoki w garażu
fot. Damian Klamka/East News

Śledczy badają sprawę śmierci 25-letniego mieszkańca Pabianic. Ciało 25-latka znalazła w garażu jego narzeczona. Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny jego śmierci. 

Odkrycia, o którym informuje lokalny serwis „Nowe Życie Pabianic”, dokonano w poniedziałek przed godz. 9 rano w garażu przy ul. Nawrockiego w Pabianicach pod Łodzią. 24-letnia mieszkanka miasta znalazła w zaparkowanym w środku samochodzie marki BMW ciało swojego narzeczonego. Natychmiast więc zaalarmowała policję i pogotowie. 

Zobacz także

Gdy służby przyjechały na miejsce, konieczne było wypchnięcie auta z garażu oraz wybicie szyby w podjeździe. Gdy wyswobodzono ciało 25-latka, okazało się, że nie wykazuje on funkcji życiowych, dlatego też nie podjęto próby reanimacji.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

– Na miejscu była grupa dochodzeniowo-śledcza i biegły z zakresu medycyny sądowej, którzy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca i zwłok – powiedziała w rozmowie z „Nowym Życiem Pabianic” Joanna Szczęsna z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach.

Zobacz także

– Ciało 25-latka zostało zabezpieczone do dyspozycji prokuratury – dodała. Teraz przyczyny oraz dokładnie okoliczności śmierci pabianiczanina ustali sekcja zwłok. 

RadioZET.pl/nowezyciepabianic.pl