Zamknij

Koszmarny wypadek na trasie S3. Nie żyje niemowlę

28.06.2022 17:29
Wypadek na S3
fot. Radio ZET

Niemowlę zginęło w tragicznym wypadku na drodze ekspresowej S3. W okolicach węzła Parnica samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Ranni rodzice 10-miesięcznego dziecka trafili do szpitala – podaje Onet.

Do wypadku na trasie S3 między Szczecinem a Gorzowem Wielkopolskim doszło we wtorek w okolicach godziny 14. Według wstępnych ustaleń śledczych samochód ciężarowy marki DAF zderzył się z osobówką, którą podróżowała trzyosobowa rodzina. 

Wypadek na S3. Nie żyje niemowlę

Świadkowie wypadku rozpoczęli reanimację 10-miesięcznego niemowlęcia, jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR i dwa zespoły pogotowia ratunkowego. Mimo pomocy ratowników i prowadzonej przez długi czas resuscytacji lekarz stwierdził zgon dziecka.

– Do szpitala trafiły dwie osoby w wieku 30 lat. Mężczyzna z urazem klatki piersiowej i brzucha oraz kobieta z powierzchowną raną głowy – powiedziała w rozmowie z Onetem Paulina Heigel z WSPR w Szczecinie. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Onet/Radio Szczecin

C