Zamknij

Ten pasek TVP Info przejdzie do historii! Internauci pękają ze śmiechu [FOTO]

Redakcja
21.11.2017 19:37
Ten pasek TVP Info przejdzie do historii! Internauci pękają ze śmiechu [FOTO]
fot. Twitter

TVP Info nie przestaje zaskakiwać. Jeśli myśleliście, że na słynnych ''paskach'' widzieliście już wszystko, to jesteście w błędzie! Kanał informacyjny TVP podał, że przyczyną wybuchu gazu był... wybuch gazu.

Zagłosuj

Czy oglądasz TVP Info?

Liczba głosów:

Paski TVP Info za czasów rządów PiS i prezesury Jacka Kurskiego to główna atrakcja w trakcie oglądania programów stacji. W pamięć zapadły przede wszystkim: "kot prezesa twardo stawił czoła zwolennikom opozycji", "Tusk chciał sankcji dla Polski, nie rozliczył się z afer - teraz chce przyjechać na święto niepodległości", czy "PO zapowiada kolejny Majdan i pucz w Warszawie''.

Zobacz także

Tym razem telewidzowie mogli przecierać oczy ze zdumienia. Napisy na dole ekranu w TVP Info przeszły same siebie. Widzowie dowiedzieli się, że przyczyną wybuchu gazu w amerykańskim stanie Michigan był... wybuch gazu.

Internauci na Twitterze szybko podchwycili temat i skomentowali go w szyderczy sposób. "No weź tu i zaprzecz!", "Prawdopodobną przyczyną tego, że to oglądasz, jest nieopatrzne obchodzenie się z pilotem", "Stwierdzam zgon, bo umarł", "Aż strach pomyśleć... Głupota przyczyną głupoty w tym TVP Info".

RadioZET.pl/DG