Zamknij

Patrycja Maślanka zaginęła. 23-latka wysiadła z autobusu i zniknęła

15.07.2019 13:06
Patrycja Maślanka
fot. Patrycja Maślanka

Patrycja Maślanka zaginęła w Częstochowie. 23-latka wsiadła do autobusu w Krakowie, którym miała dotrzeć do Poznania. Policja i rodzina apelują o pomoc w poszukiwaniach — podaje Onet. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Patrycja Maślanka w piątek, 12 lipca wsiadła do autobusu firmy FlixBus mającego jechać z Krakowa do Poznania. 23-latka ostatni raz była widziana 13 lipca w Częstochowie. Po 2 w nocy wysiadła z autobusu (3 km przed dworcem autobusowym w Częstochowie). W pojeździe dziewczyna zostawiła swój bagaż oraz telefon komórkowy.

Patrycja Maślanka zaginęła. Gdzie jest 23-latka? 

Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie, w rozmowie z Onetem zdradził, że Patrycja Maślanka zachowywała się agresywnie i żądała natychmiastowego wysadzenia z pojazdu w Częstochowie. 

Nasi kierowcy podjęli decyzję o zatrzymaniu się i wypuszczeniu pasażerki w celu zapewnienia bezpieczeństwa innym podróżującym. Zachowali się zgodnie z naszymi procedurami.

Michał Leman

Śledztwo ws. zaginięcia Patrycji Maślanki prowadzi gliwicka policja. Obecnie prowadzone są czynności poszukiwawcze.

Patrycja Maślanka ubrana była w czarne spodnie z nadrukiem wzoru kwiatowego i szary sweter. Ma 168 centymetrów wzrostu, niebieskie oczy i blond włosy. Rodzina apeluje o pomoc w poszukiwaniach. 

RadioZET.pl/Onet