Zamknij

Patryk Jaki zapowiada więcej obiektów sportowych w Warszawie i mają być tańsze

Redakcja
17.06.2018 19:21
Patryk Jaki
fot. Twitter

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryk Jaki wziął w niedzielę udział w pikniku piłkarskim na warszawskim Bemowie. Podczas rozmowy z dziennikarzami obiecał, że gdy wygra, pojawi się w mieście więcej obiektów sportowych. Mają być też one bardziej dostępne i tańsze.

Jaki w towarzystwie kamer, grał z dziećmi w piłkę nożną. Po meczu spotkał się z dziennikarzami. Mówił, że należy promować sport oraz zdrowy tryb życia. "Sport to jest taka fantastyczna dziedzina, która wszystkich łączy - nie ma znaczenia, czy masz poglądy lewicowe, czy prawicowe - piłka nożna i sport są dla wszystkich" - powiedział.

Patryk jaki na boisku

Zdaniem Jakiego ratusz powinien poświęcić bardzo dużo swoich sił, żeby wyciągnąć dzieci i młodzież sprzed komputerów i telewizorów. – Trzeba odbudować podejście do sportu w Warszawie - zarówno do tego zawodowego, jak i tego amatorskiego - dla dzieci i dla młodzieży – czytamy.

Wybory w Warszawie

Pierwsza tura wyborów samorządowych może się odbyć w jedną z trzech niedziel: 21 października, 28 października lub 4 listopada br.

RadioZET.pl/PAP/strz