Zamknij

12-letnia Paulina poszukiwana. Ostatni raz była widziana z babcią

25.05.2022 17:11
12-letnia Paulina
fot. KWP w Bydgoszczy

12-letnia Paulina Bryske jest poszukiwana przez policję. Dziewczynkę 12 maja odebrała ze szkoły babcia. Od tego czasu rodzina Pauliny nie ma z nią kontaktu. 

Paulina Bryske jest poszukiwana przez policję. Policjanci ustalają świadków, którzy mogą pomóc w odnalezieniu 12-latki.

Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, 12-letnia Paulina Bryske 12 maja około godziny 15:30 została odebrana ze szkoły przez babcię i nie wróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. “W toku czynności ustalono, że małoletnia w dalszym ciągu przebywa w towarzystwie babci” - przekazała policja.

Paulina Bryske poszukiwana przez policję

Zaginięcie dziewczynki zgłoszono 23 maja na Komisariacie Policji Bydgoszcz-Wyżyny. Policjanci opublikowali zdjęcie i rysopis zaginionej. W komunikacie czytamy, że Paulina Bryske wygląda na 12 lat, ma 150 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, długie włosy w kolorze blond i niebieskie oczy. 

Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny przy ul. Ogrody 19a lub telefoniczny z prowadzącym postępowanie policjantem pod numerem telefonu 47 751 14 35, całodobowo pod numerem 47 751 15 59 albo na numer alarmowy Policji 112.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl

C