Zamknij

Zaginiona Paulina z Pabianic nie żyje. Miała 19 lat

Dominik Gołdyn
01.04.2019 08:34
Zaginiona Paulina z Pabianic nie żyje. Miała 19 lat
fot. Facebook

19-letnia Paulina z Pabianic nie żyje. Ciało dziewczyny odnaleziono w piątek. Zdaniem rodziny, 19-latka zapowiadała, że odbierze sobie życie. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

19-letnia Paulina z Pabianic zaginęła w poniedziałek, 25 marca. Dziewczyna wyszła do szkoły i nie wróciła do rodzinnego domu. 19-latka miała ambitne plany na przyszłość. Chciała studiować architekturę krajobrazu i założyć rodzinę.

– Paulina była moją jedyną córką, nie mam więcej dzieci – powiedziała w rozmowie z reporterką „Wydarzeń” matka Pauliny. 

Paulina z Pabianic nie żyje

Zaginięcie 19-latki zostało zgłoszone na policję. „Mówiliśmy, że mogła sobie coś zrobić, że były takie przesłanki. Policjantka śmiała się, że mogła gdzieś na imprezę pójść” – wspomina Igor Warzycha, chłopak Pauliny. Rodzina miała pokazać śledczym wiadomości, w których 19-latka pisała, że odbierze sobie życie. Funkcjonariusze nadali poszukiwaniom trzecią, najniższą kategorię – podaje Polsat News. 

Mł.insp. Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi w rozmowie z portalem radiozet.pl twierdzi, że nic nie wskazywało na zagrożenie życia 19-latki. Paulina w dniu zaginięcia miała kontaktować się z matką i informować, że po zajęciach w szkole idzie szukać pracy. 

Zobacz także

W poszukiwania Pauliny z Pabianic zaangażowali się jej bliscy, ochotnicy i straż pożarna. W piątek odnaleziono ciało 19-latki. Po interwencji „Wydarzeń” komendant policji w Pabianicach wszczął procedury wyjaśniające.

RadioZET.pl/Polsat News