Zamknij

Paweł wysłał pożegnalnego e-maila i zaginął. Policja znalazła spalony samochód

07.02.2020 15:22

Paweł Kozłowski zaginął w Tczewie. Policja znalazła spalony samochód 32-latka. Życie mężczyzny może być zagrożone. Śledczy apelują o pomoc w poszukiwaniach. 

Paweł Kozłowski
fot. Facebook.com/Zaginieni przed laty

10 maja idę na wybory prezydenckie. Chodź ze mną! Dołącz do wydarzenia Radia ZET na Facebooku

Paweł Kozłowski zaginął w czwartek 6 lutego. Rodzina, przyjaciele oraz policja poszukują 32-latka, który napisał pożegnalnego e-maila do bliskich, a następnie wyjechał swoim samochodem z domu w nieznanym kierunku. Mężczyzna do obecnej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną ani nie powrócił do miejsca zamieszkania. 

Paweł Kozłowski zaginął w Tczewie. Policja odnalazła spalony samochód 

6 lutego około godziny 11 policja znalazła spalony samochód poszukiwanego. Psy podjęły trop i doprowadziły do drogi asfaltowej w Steblewie koło Tczewa i tam ślad się urywa.

32-latek miał ze sobą telefon, dokumenty, kartę płatniczą, ale nie wiadomo, czy nie zostały spalone razem z samochodem. Paweł Kozłowski w chwili zaginięcia ubrany był w granatową kurtkę i brązowe skórzane buty.

Rysopis: 

  • Wzrost: 183 cm,
  • Waga: około 95 kg,
  • Włosy: rude, krótkie,
  • Cechy charakterystyczne: nosi okulary, broda.

Jeżeli ktokolwiek ma informacje dotyczące zaginionego, proszony jest o pilny kontakt z policją w Tczewie pod numerem 58 530 82 22 lub 112 na terenie Polski oraz z telefonami alarmowymi poza granicami kraju.

Zobacz także

RadioZET.pl/Zaginieni przed laty