Zamknij

Zaginął 14-letni Paweł Trojan. Od połowy sierpnia nie daje znaku życia

07.09.2022 12:05

Policjanci z komisariatu w Gdyni-Chyloni szukają 14-letniego Pawła Trojana. Chłopak 15 sierpnia samowolnie opuścił Ośrodek Wychowawczy w Debrznie (woj. pomorskie) i do tej pory tam nie wrócił.

Paweł Trojan
fot. Policja Gdynia

Paweł Trojan zaginął przed kilkoma tygodniami. 15 sierpnia br. 14-latek opuścił samowolnie Ośrodek Wychowawczy w Debrznie niedaleko Człuchowa (woj. pomorskie) i do tej pory tam powrócił. Nie ma z nim również żadnego kontaktu.

Zaginął 14-letni Paweł Trojan. Policja podała rysopis

Wedle rysopisu, który przygotowała Komenda Miejska Policji w Gdyni, chłopak ma około 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, czarne włosy i lekko odstające uszy. W dniu opuszczenia placówki miał na sobie krótkie spodenki oraz białą koszulkę.

Paweł Trojan
fot. Policja Gdynia

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 14-latka lub ustalenia jego miejsca pobytu, mundurowi proszą o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni- Chyloni tel. 47-74-21-355 (dyżurny jednostki) lub pod numerem alarmowym 112.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Policja Gdynia