Zamknij

Makabryczne odkrycie w Wiśle. Prokuratura potrzebuje badań DNA

02.09.2022 14:44

Z Wisły w miejscowości Pawłów wyłowiono ciało niezidentyfikowanego mężczyzny. Okoliczności śmierci będą dokładnie wyjaśniane pod nadzorem prokuratora, który zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

Policja
fot. Hubert Hardy/REPORTER

O makabrycznym odkryciu w nurtach Wisły w Pawłowie poinformował śledczych w czwartek rano jeden z mieszkańców małopolskiej gminy – poinformowała rzeczniczka policji w Dąbrowie Tarnowskiej Ewelina Fiszbajn.

Pawłów. W Wiśle znaleziono ciało mężczyzny

Na miejsce przybyli policjanci i prokurator, który zarządził wykonanie sekcji zwłok. – Na razie nie jest znana przyczyna śmierci – przekazała Fiszbajn. 

– Więcej będzie można powiedzieć, gdy znane będą wyniki sekcji zwłok. Ciało było w znacznym stopniu rozkładu i musiało być w wodzie od dłuższego czasu. Przeprowadzone zostaną porównawcze badania DNA, aby stwierdzić tożsamość mężczyzny – dodała. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP