Zamknij

Zwłoki kobiety w przydrożnym rowie. "Została potrącona i zginęła". Policja poszukuje sprawcy

05.02.2022 16:41

Zwłoki znaleziono w rowie przy drodze krajowej nr 70 w miejscowości Pękoszew. Wiele wskazuje na to, że kobieta zginęła w wypadku. Policja i prokuratura poszukują sprawcy tragedii. 

Wypadek
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Zwłoki 39-letniej kobiety w okolicach Skierniewic (Łódzkie) w rowie przy drodze krajowej nr 70 znaleziono w sobotę przed południem. – Zmarła mieszkała okolicy. Ustalono, że w piątek wieczorem uczestniczyła w spotkaniu towarzyskim i wyszła około godziny 19 – powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

Pękoszew. Zwłoki kobiety w rowie przy DK 70. Policja poszukuje świadków

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że kobieta została potrącona i zginęła w wypadku. Niewykluczone, że do tragicznego zdarzenia doszło już w piątek wieczorem. – Przede wszystkim świadczą o tym ślady, które - mamy nadzieję - pozwolą na ustalenie samochodu i sprawcy – wyjaśnił Kopania.

– Apelujemy o pomoc w wyjaśnieniu sprawy. Jeżeli ktokolwiek widział coś, co mogłoby nam pomóc, proszony jest o kontakt z policją i prokuraturą w Rawie Mazowieckiej – dodał. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP