Zamknij

PiS płaci Radiu Maryja? Rydzyk: To bezwstydne kłamstwa PO i Nowoczesnej

Redakcja
11.05.2017 07:50
PiS płaci Radiu Maryja? Rydzyk: To bezwstydne kłamstwa PO i Nowoczesnej
fot. PAP

Mianem "bezwstydnego kłamania" określa w artykule w "Naszym Dzienniku" o. Tadeusz Rydzyk ostatnie twierdzenia działaczy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej, że "obecny rząd płaci na Radio Maryja".

- Od jakiegoś czasu pojawiają się w mediach (...), także na scenie politycznej, twierdzenia wypowiadane szczególnie przez działaczy PO i Nowoczesnej, że obecny rząd płaci na Radio Maryja - czytamy w artykule o. Rydzyka. To komentarz do słów Ryszarda Petru, który powiedział: "Trzeba robić wszystko, aby odciąć finansowanie państwowe na Radio Maryja".

Zobacz także

- Oczywiście jest to bezwstydne kłamanie - pisze o. Rydzyk. I dodaje m.in.: - Radio Maryja, jak wiemy, od samego początku, i to jest nawet do skontrolowania, jest utrzymywane przez jego słuchaczy. Ludzi rozumiejących powagę ewangelizacji Polski i świata, wiedzących, jak ważne są media katolickie, i rozróżniających media polskie od polskojęzycznych.

Zobacz także

- Jeśli przedstawiciele Platformy i Nowoczesnej kłamstwem walczą z Radiem Maryja, to pytam się, czy w innych sprawach mówią prawdę? Czy są wiarygodni? Czy kłamcom można powierzać losy Ojczyzny? - pyta o. Rydzyk.

Zagłosuj

Czy duchowni powinni gromadzić majątki?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PAP/MAAL