Zamknij

PO atakuje billboardami. PiS odpowiada nowym spotem

Redakcja
18.08.2018 18:37
PO atakuje billboardami. PiS odpowiada nowym spotem
fot. Twitter

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało nowy spot, w którym oskarża Platformę Obywatelską, że ta nie ma żadnego pomysłu na Polskę, a jej jedynym instrumentem rywalizacji politycznej jest agresja.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

W materiale zaprezentowanym przez PiS widzimy fragmenty z demonstracji antyrządowych i agresywne zachowania protestujących. Pojawiają się także cytaty: "PiS trzeba wywieźć do Oświęcimia i wytruć" oraz "Won śmieciu".

- Po stronie opozycji nie ma programu, nie ma wizji, nie ma polemiki i pomysłu na Polskę, jest tylko agresja - powiedział szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba.

- Ja dzisiaj pytam Platformy Obywatelskiej, jaki ma pomysł na te wybory, jaki ma program? Jaki ma program dla polskiej wsi? Jaki macie program dla polskiej służby zdrowia? Co zrobicie z 300+, co zrobicie z 500+, co zrobicie z Mieszkaniem+, co wreszcie zrobicie z wiekiem emerytalnym? - pytał Poręba.

Spot PiS to odpowiedź na akcję billboardową PO i Nowoczesnej. Na ulicach polskich miast pojawiły się ostatnio billboardy przedstawiające Jarosława Kaczyńskiego i hasła zaczynające się od "PiS wziął miliony...", np. "PiS wziął miliony, a prąd drogi jak nigdy" . Jak poinformował rzecznik PO Jan Grabiec, akcja ma potrwać kilka tygodni.

RadioZet.pl/bm

C