Czarna seria nad Bałtykiem. Utonął mężczyzna, drugi jest poszukiwany

Redakcja
05.08.2018 11:27
Czarna seria nad Bałtykiem. Utonął mężczyzna, drugi jest poszukiwany
fot. East News

Tragedia nad Bałtykiem. W Piaskach k. Krynicy Morskiej (Pomorskie) utonął 55-letni mężczyzna, który wraz z 37-letnim mężczyzną kąpał się w morzu. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podaje portal TVN24, ciało pierwszego mężczyzny zostało wyłowione z morza przez turystów. W niedzielę podkom. Michał Sienkiewicz z biura prasowego KWP w Gdańsku w rozmowie z Polską Agencją Prasową poinformował, że 37-latek jest wciąż poszukiwany. 

Obaj mężczyźni mieli kąpać się na niestrzeżonej plaży. 

Zobacz także

Policjant dodał, że 55 i 37-letni mężczyźni byli rodziną.

W okresie wakacyjnym pamiętajmy, by wypoczywając nad akwenami wodnymi przestrzegać elementarnych zasad bezpieczeństwa. Tylko to zapewni nam i naszym bliskim spokojny wypoczynek. Od początku kwietnia utonęło już w Polsce ponad 250 osób.

Przede wszystkim zadbajmy sami o nasze bezpieczeństwo i przestrzegajmy regulaminu kąpieliska, na którym przebywamy. Stosujmy się do uwag i zaleceń ratownika. Dzieci powinny bawić się w wodzie tylko pod opieką dorosłych. Służby apelują, aby kąpać się tylko w miejscach strzeżonych, tam gdzie nad naszym bezpieczeństwem czuwają ratownicy i pod żadnym pozorem nie wchodzić do wody po spożyciu alkoholu.

RadioZET.pl/TVN24/PAP/DG