Zamknij

13-miesięczny chłopczyk porażony prądem. "Lekarz stwierdził zgon"

03.06.2022 11:13

Nie żyje 13-miesięczny chłopczyk. Dziecko zginęło w jednym z mieszkań w Piekarach Śląskich na skutek porażenia prądem. Okoliczności tragedii wyjaśniają policja i prokuratura.

wypadek
fot. NewsLubuski/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Do tragedii doszło w piątek rano. Oficer prasowy sierż. szt. Łukasz Czepkowski poinformował, że około 8 mundurowi dostali informację o konieczności zabezpieczenia miejsca lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Chodziło o wypadek, który wydarzył się w jednym z mieszkań przy ul. Sucharskiego w Piekarach Śląskich.

Malutkie dziecko porażone prądem. "Prawdopodobnie dotknęło jakiegoś przewodu"

- Jak ustalono, 13-miesięczny chłopczyk został porażony prądem elektrycznym, prawdopodobnie dotykając jakiegoś przewodu - przekazał rzecznik policji. - Na miejscu była prowadzona reanimacja dziecka, niestety nie udało się uratować jego życia, lekarz stwierdził zgon - powiedział policjant.

W chwili wypadku w mieszkaniu z chłopczykiem była jego matka, to ona wezwała pomoc.

Na miejsce została skierowana grupa policjantów z technikiem kryminalistyki. Będą tam pracowali razem z prokuratorem.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Krzysztof Konopka