Zamknij

Dwie kobiety potrącone przez pociąg. Jedna z nich "w stanie zagrożenia życia"

12.11.2021 12:03
Wypadek
fot. Adam Staśkiewicz/East News (zdjęcie poglądowe)

Dwie kobiety zostały potrącone przez pociąg w Piekoszowie (woj. świętokrzyskie). Jedna z nich została odwieziona do szpitala i jest "w stanie zagrożenia życia", druga doznała lekkich obrażeń ciała. Obie były pod wpływem alkoholu. 

Do zdarzenia doszło w piątek rano kilkaset metrów od stacji kolejowej w Piekoszowie w powiecie kieleckim. O szczegółach poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową podkom. Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Piekoszów. Wypadek na torach. Dwie kobiety potrącone przez pociąg

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letni trzeźwy maszynista, kierując pociągiem osobowym w pewnym momencie zauważył na torowisku dwie kobiety - powiedział. 

- Mimo dawanych sygnałów, tylko jedna z kobiet - 42-latka - odsunęła się od torów i odniosła jedynie niegroźne obrażenia ciała. Druga z kobiet w wieku około 30 lat została potrącona przez pociąg i zabrana do szpitala - dodał. Jak podaje polsatnews.pl, kobieta "jest nieprzytomna i w stanie zagrożenia życia". 

Policja wyjaśnia przyczyny oraz dokładne okoliczności tego zdarzenia. Wiadomo, że obydwie poszkodowane znajdowały się pod wpływem alkoholu.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP (J. Majewski)/polsatnews.pl

C