Zamknij

I Komunia Święta ''na bogato''. 9-latek podjechał pod kościół... limuzyną [FOTO]

Redakcja
16.05.2018 08:45
Pierwsza Komunia Święta
fot. Shutterstock/ Facebook

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest dla chrześcijanina jednym z najważniejszych w życiu. Rodzice dzieci prześcigają się w pomysłach, by uczynić z uroczystości wyjątkowo godne wydarzenia. Niektóre z nich są wyjątkowo zdumiewające. W Trzciance pod jednym z kościołów z luksusowej, białej limuzyny wysiadł 9-letni chłopiec.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do niecodziennego zdarzenia doszło na początku maja w Trzciance w województwie wielkopolskim. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie limuzyny, którą jedno z dzieci biorących udział w mszy świętej z okazji pierwszej komunii świętej przyjechało pod kościół. Fotografią pochwaliła się firma, do której należy samochód. "Najdłuższym Lincoln Town Car 185 na komunii w Trzciance. Sezon komunijny uważamy za rozpoczęty" – napisano pod zdjęciem. 

Na stronie właściciela limuzyny można wyczytać, że pojazd ma 11 metrów długości i może pomieścić 14 osób. We wnętrzu samochodu znajdują się: skórzana biała tapicerka, kolorowe światła LED, barek ze szkłem, klimatyzacja oraz butelka szampana gratis.

Przeczytaj również: Kara więzienia za przygarnięcie pieniędzy dziecka z komunii?

Pod postem na Facebooku pojawiło się wiele komentarzy. Większość internautów zgodnie twierdziła, że wynajmowanie limuzyny na pierwszą komunię świętą nie uczy dziecka niczego dobrego. ''Tak uczymy od najmłodszych lat dzieci ze pieniądze i życie na pokaz jest najważniejsze'' - napisała jedna z internautek. ''Myślę, że Pan Jezusek był bardzo dumny, że jedna z owieczek przyjechała limuzyną w tym NAJWAŻNIEJSZYM dniu jak komunia święta - dodała inna. 

Zobacz także

Głos w sprawie zabrała również firma wynajmująca limuzynę. ''Nasze limuzyny wynajmujemy na różne okazje i nie zawsze są to śluby, wieczory panieńskie czy kawalerskie w przeciągu naszej wieloletniej działalności kilkukrotnie zdarzało nam się odbierać nowo narodzone dzieci ze szpitala, przewozić dzieci z chrzcin, wozimy także klientów VIP, lecz tutaj musimy zachować dyskrecję, rocznicę, osiemnastki oraz wiele innych uroczystości. Dla nas najważniejsze jest żeby klient był zadowolony z naszych usług i w tym przypadku tak było. Limuzyna była nie tylko podkreśleniem wagi wydarzenia, jakim jest przyjęcie po raz pierwszy Najświętszego Sakramentu, ale dodatkową atrakcją głównie dla najmłodszych, bo to przecież ich uroczystość oraz wielkie przeżycie, jakim jest przejazd limuzyną'' - podkreśliła. 

RadioZET.pl/Facebook/DG