Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Bestialstwo na Podkarpaciu. Pies powieszony na ogrodzeniu szkoły [DRASTYCZNE FOTO]

05.12.2017 10:01
xxx wiadomosci

Wyjątkowo zwyrodniałego czynu dopuszczono się na Podkarpaciu. Ktoś powiesił psa na ogrodzeniu boiska szkoły w Jarosławiu. Policja ustala okoliczności zajścia, szuka też sprawców.

Podkarpacie fot. Facebook/Gabryśka Kubisz

Rzeszowska "Gazeta Wyborcza" informuje o sprawie, którą nagłośniła wcześniej wolontariuszka ze schroniska dla zwierząt w Orzechowicach. Na swoim profilu na Facebooku opublikowała wyjątkowo drastyczne zdjęcia, których ponoć nie chciała publikować nawet policja.

"JAROSŁAW, SZUKAMY POTWORA KTÓRY POWIESIŁ PSA!!! Dziś (1.12) na osiedlu Słonecznym w Jarosławiu znaleziono psa powieszonego na ogrodzeniu za szkołą podstawową. To młody pies. Prosimy wszelkie informacje które pomogą ustalić sprawcę/sprawców" - czytamy we wpisie.

Rzeczywiście, zdjęcia z miejsca zdarzenia mogą szokować. Widać na nich psa, zawieszonego na cienkim niebieskim sznurze, który zwisa z bramki na ogrodzeniu przed boiskiem sportowym jarosławskiej szkoły.

- Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Będzie teraz prowadzone dochodzenie z ustawy o ochronie zwierząt. Mamy zgromadzony materiał, być może zostanie też zabezpieczony monitoring - mówi w rozmowie z "GW" Marta Gałuszka, rzecznik prasowy jarosławskiej policji.

RadioZET.pl/rzeszow.wyborcza.pl/Facebook/MP

Oceń