Zamknij

Syn okradł własnych rodziców. 35-latek trafił do aresztu

Redakcja
21.02.2018 12:19
Syn okradł własnych rodziców. 35-latek trafił do aresztu
fot. Archiwum RadioZET.pl (zdj. ilustracyjne)

Para seniorów zgłosiła na policję kradzież sprzętu i kosmetyków ze swojego mieszkania. Po krótkim śledztwie okazało się, że to syn okradł swoich rodziców. 35-latek został aresztowany.

Zagłosuj

Masz dobry kontakt z rodzicami?

Liczba głosów:

Do Komendy Powiatowej Policji w Pile wpłynęła informacja o kradzieży w jednym z mieszkań. Starsze małżeństwo na komisariacie w protokole wymieniło konkretne przedmioty, które zniknęły z ich mieszkania. W lokalu nie było śladów włamania, a para nikogo o nic nie podejrzewała.

Syn okradł rodziców

W niedzielę 18 lutego policjanci postanowili przeszukać mieszkanie syna pokrzywdzonych. Okazało się, że skradziony wcześniej sprzęt był w mieszkaniu 35-letniego mężczyzny. — Policjanci wpadli na trop złodzieja i zatrzymali 35-letniego mężczyznę na terenie Piły. Przyznał się on do popełnionego czynu. Jednak nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego okradł swoich rodziców — informuje podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

Mężczyzna przyznał się do kradzieży, jednak nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego okradł swoich rodziców. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

RadioZET.pl/pila.policja.gov.pl/strz