Zamknij

Piotr Najsztub wjechał w kobietę na pasach. 77-latka trafiła do szpitala

Redakcja
07.10.2017 17:13
Piotr Najsztub wjechał w kobietę na pasach. 77-latka trafiła do szpitala
fot. East News

''To cud, że nie doszło do tragedii. 77-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak na pasach uderzył w nią rozpędzony samochód. Kierowcą, który poturbował staruszkę, okazał się znany dziennikarz Piotr Najsztub'' - pisze Super Express. 

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na jednym ze skrzyżowań Konstancinie-Jeziornie. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie, kierowca samochodu marki Chevrolet potrącił kobietę przechodzącą na pasach. Kobieta trafiła do szpitala z urazem żeber.

Z doniesień ''Super Expressu'' wynika, że kierowcą, który doprowadził do wypadku jest dziennikarz Piotr Najsztub. Dodatkowo, co potwierdzają funkcjonariusze, samochód, którym jechał nie posiadał ważnych badań technicznych oraz obowiązkowej polisy OC.

''Co więcej, nieoficjalnie wiemy, że celebryta od lat jeździ bez prawa jazdy! „Super Express” odkrył, że Najsztub stracił je najprawdopodobniej w 2008 r. za przekroczenie limitu punktów karnych i od tamtej pory nie starał się o odzyskanie dokumentu! Zapytaliśmy Piotra Najsztuba o wypadek oraz brak prawa jazdy. - Nie chcę tego komentować - usłyszeliśmy tylko - czytamy w „Super Expressie”.

Za spowodowanie wypadku w ruchu drogowym grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności. 

RadioZET.pl/Super Express/DG