Zamknij

Piotr Nowarkiewicz nie żyje. Ciało zaginionego 16-latka wyłowiono ze stawu

06.06.2020 17:02
Piotr Nowarkiewicz
fot. KWP w Bydgoszczy

Piotr Nowarkiewicz nie żyje. Ciało zaginionego 16-latka odnaleziono w sobotę w stawie w Olimpinie. Poszukiwania nastolatka z Ciela trwały od ubiegłego weekendu. 

Piotr Nowarkiewicz zaginął w niedzielę 31 maja. 16-latek wyszedł z domu nie informując, dokąd się udaje. Jak ustaliła ''Gazeta Wyborcza'', 16-latek przed zaginięciem spędzał czas ze znajomymi i mógł być pod wpływem alkoholu. Intensywne poszukiwania 16-latka z Ciela, w które włączyli się policjanci z Bydgoszczy oraz funkcjonariusze innych służb, a także okoliczni mieszkańcy, trwały kilka dni. 

We wtorek 2 czerwca w rejonie Olimpina odnaleziono rzeczy osobiste oraz odzież zaginionego Piotra Nowarkiewicza. Na miejscu przeprowadzono działania poszukiwawcze z udziałem płetwonurków. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Zaginiony Piotr Nowarkiewicz nie żyje. Ciało znaleziono w stawie

W sobotę o poranku policja poinformowała o odnalezieniu zwłok na terenie stawu położonego w Olimpinie. Bydgoska ''Gazeta Wyborcza'' potwierdziła, że jest to ciało 16-letniego Piotra Nowarkiewicza. 

Niestety, okazało się, że są to zwłoki zaginionego od niedzieli nastolatka. Na miejsce wezwano prokuratora, pod którego nadzorem ustalane będą okoliczności śmierci 16-latka

- zakomunikowała policja.

Zobacz także

RadioZET.pl/Gazeta Wyborcza