Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Co dzieje się z 27-letnią mieszkanką Łodzi?

22.08.2019 20:06
Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Co dzieje się z 27-letnią mieszkanką Łodzi?
fot. Mariusz Gaczyński/ EastNews

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie potwierdziła odnalezienie ciała zaginionego producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka.  Pojawiają się jednak pytania, co dzieje się z 27-letnią mieszkanką Łodzi, która towarzyszyła zmarłemu tragicznie producentowi filmowemu, podczas feralnej nocy.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Piotr Woźniak-Starak był poszukiwany na jeziorze Kisajno (woj. warmińsko-mazurskie) od 18 sierpnia. Jego ciało odnaleźli płetwonurkowie w czwartkowy poranek.

Komunikat w sprawie śmierci producenta filmowego opublikowała Prokuratura Okręgowa w Olsztynie.

Piotr Woźniak-Starak odnaleziony. Ciało wyłowiono z jeziora Kisajno

„W wyniku przeprowadzonych dzisiaj (w czwartek (przyp. red.) z udziałem prokuratora czynności identyfikujących, potwierdzono, iż znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019 r. uczestniczył z wypadku, co do którego Prokuratura Rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo z art. 177§2 Kodeksu karnego” – napisano w komunikacie.

Śledczy zamierzają również przeprowadzić sekcję zwłok Piotra Woźniaka-Staraka.

Co stało się z 27-letnią mieszkanką Łodzi?

Podczas tragicznej nocy na jeziorze Kisajno, Piotr Woźniak-Starak przebywał z 27-letnią kobietą.

Dziennik Fakt ustalił, że 27-latka wciąż znajduje się na Mazurach, w jednym z domków należących do restauracji, w której pracowała i pozostaje do dyspozycji służb. Zszokowanej kobiety przez cały czas pilnują ochroniarze.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. PAP: ciało odnaleziono o godz. 5 w czwartek

Mieszkańcy okolicy nad jeziorem Kisajno przyznają w rozmowach, że kobietę wspiera rodzina. Świadkowie relacjonują także, że 27-latki pilnują "byczki", czyli ochroniarze. Ma być ich co najmniej dwóch - informuje Fakt.

RadioZET.pl/Fakt