Zamknij
Piotr Woźniak-Starak pogrzeb. Tłumy na uroczystości pogrzebowej [ZDJĘCIA]
24 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News

Piotr Woźniak-Starak, producent filmowy i milioner, został pożegnany podczas uroczystości pogrzebowej w kościele w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą. Na miejscu pojawiła się rodzina, przyjaciele i najbliżsi zmarłego twórcy. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Piotr Woźniak-Starak, którego ciało zostało znalezione 22 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach, został pożegnany w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą.

Uroczystość pogrzebowa rozpoczęła się w czwartek o godz. 19. Uczestniczyła w niej rodzina - ojczym Jerzy Starak, matka Anna Woźniak-Starak, żona Agnieszka Woźniak-Starak - oraz przyjaciele -  między innymi Anna Lewandowska, Zofia Ślotała z Kamilem Haidarem, Magdalena Boczarska z Mateuszem Banasiukiem, Edward Miszczak, Alicja Bachleda-Curuś czy Piotr Kraśko z żoną.

Zobacz także

W nekrologu zamieszczonym w mediach rodzina tragicznie zmarłego producenta filmowego poinformowała, że urna z prochami 39-latka spocznie na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie na Mazurach. W czwartek Warmińsko-Mazurski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował w komunikacie, że nie wydawał zgody na pochówek Woźniaka-Staraka w tym miejscu.

Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia, po tym jak wypłynął łódką na jezioro Kisajno razem z 27-latką. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu po tym, jak obydwoje wypadli do wody. Poszukiwania 39-latka trwały pięć dni. Jego ciało znaleźli płetwonurkowie w czwartek 22 sierpnia.

Zobacz także

RadioZET.pl/Super Express

C