Zamknij

32-latek próbował umówić się z dziewczynką. Miał przy sobie erotyczne gadżety

Redakcja
07.01.2019 14:28
pedofil piotrków trybunalski
fot. shutterstock.com

Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali 32-latka, który składał seksualne propozycje 14-letniej dziewczynce. Do jego zatrzymania doprowadził jeden z internautów.

Do pięciu lat więzienia grozi 32-latkowi z Lubelszczyzny, który przez internet umówił się z nieletnią. Mężczyzna przyjechał na spotkanie aż do Piotrkowa Trybunalskiego w województwie łódzkim. Miał przy sobie akcesoria erotyczne.

Jak tłumaczy w rozmowie z PAP Ilona Sidorko z piotrkowskiej policji, funkcjonariusze zostali powiadomieni przez jednego z internautów, że koresponduje z mężczyzną, który może być pedofilem. - Mężczyzna, myśląc, że rozmawia z 14-letnią piotrkowianką, zaczął składać jej propozycje obcowania płciowego oraz poddania się innej czynności seksualnej. Usiłował też umówić się ze swoją małoletnią rozmówczynią. 

Zobacz także

Umówił się z 14-latką w hotelu

Od tej pory korespondencja 32-latka i „14-latki” była nadzorowana przez policję. Mężczyzna został zatrzymany 5 stycznia w jednym z hoteli w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie - ku jego zdziwieniu - zamiast nieletniej, pojawili się policjanci. 

Śledczy zabezpieczyli także telefon mężczyzny, w którym znaleziono treści pornograficzne z udziałem osób małoletnich. 32-latek usłyszał zarzuty i trafił do aresztu. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP/Policja/MK