Zamknij

Autokar wjechał do rowu, jest wielu rannych. Trasa jest zablokowana

06.09.2022 10:31

Bardzo groźny wypadek w miejscowości Piotrowina między Warszawą a Siedlcami. Autokar, którym podróżowało ponad 40 osób, wpadł do rowu. Jak dowiaduje się Radio ZET, jest wielu rannych.

wypadek autokaru
fot. Facebook: Tygodnik Siedlecki

Wypadek w miejscowości Piotrowina między Warszawą a Siedlcami. Z informacji Radia ZET wynika, że wiele osób zostało rannych po tym, jak autokar wpadł do rowu. DK 2 jest zablokowana.

- Na miejscu pracują służby: policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe - podała Elżbieta Zagórska z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim w rozmowie z TVN Warszawa.

Piotrowina. Wypadek autokaru. Jest wielu rannych

Pojazdem podróżowało 45 osób - obywateli Białorusi. - Na tę chwilę pięć osób trafiło do szpitala - poinformował st. kpt. Kamil Płochocki z Komendy Powiatowej PSP w Mińsku Mazowieckim. Jedna osoba jest w stanie ciężkim.

Nagranie z wypadku opublikował w sieci Tygodnik Siedlecki. - Chodzi o autokar rejsowy. Podróżowało nim 45 osób. Jechał w kierunku Warszawy i z nieustalonych jeszcze przyczyn wypadł z drogi - informuje gazeta.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Tygodnik Siedlecki/ TVN Warszawa