Zamknij

Rozczłonkowane ciało młodej kobiety w lesie. 20-letni Patryk D. aresztowany

02.05.2020 19:44
Zwłoki
fot. LUKASZ SOLSKI/East News

Rozczłonkowane ciało młodej kobiety znaleziono w czwartek w lesie we wsi Piotrowo koło Nowego Dworu Gdańskiego. 20-letni Patryk D., podejrzany o zabójstwo, który przyznał się wcześniej do winy, trafił na trzy miesiące do aresztu. 

Zobacz także

Zmasakrowane ciało młodej kobiety znaleziono w czwartek w Piotrowie pod Nowym Dworem Gdańskim. Policja w zw. z zabójstwem zatrzymała 20-letniego mężczyznę. Według nieoficjalnych informacji, to były chłopak dziewczyny, z którym miała się spotkać przed zaginięciem.

W trakcie piątkowego przesłuchania w prokuraturze 20-letni Patryk D. przyznał się do zabójstwa i złożył obszerne wyjaśnienia. 

20-letni Patryk D. trafi na trzy miesiące do aresztu. O decyzji Sądu Rejonowego w Gdańsku w sprawie aresztu dla podejrzanego poinformował w sobotę Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Postanowienie sądu nie jest prawomocne.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Rozczłonkowane ciało młodej kobiety w lesie. To zaginiona 23-latka? 

Według nieoficjalnych informacji jedna z hipotez śledczych zakłada, że odkryte ciało to prawdopodobnie zaginiona na początku marca 23-letnia kobieta spod Łomży, która w ostatnim czasie mieszkała na warszawskiej Białołęce. Dziewczyna miała wyjechać do swojego byłego chłopaka mieszkającego w Nowym Dworze Gdańskim, a potem zniknęła.

Śledczy nie podają na razie tożsamości ofiary, gdyż do pełnej identyfikacji zwłok potrzebne są jeszcze badania porównawcze kodu DNA.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP