Zamknij

Płock: Audi uderzyło w przyłącza gazowe, wybuchł pożar. Zginęły trzy osoby

19.09.2020 11:26
Płock, wypadek samochodu, trzy osoby nie żyją
fot. East News

Do makabrycznego wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę w Płocku. Na ulicy Harcerskiej audi wjechało w instalację gazową. Doszło do wybuchu, zginęły trzy osoby, wszystkie podróżujące autem – podaje lokalny serwis Petronews.pl.

Tragiczny wypadek w Płocku. Jak podają lokalne media, w piątek tuż przed północą kierowca audi niespodziewanie zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie w przyłącze gazowe.

Czytelnicy lokalnego serwisu podają, że przed utratą panowania nad pojazdem kierowca jechał z dużą prędkością.

Płock: Wjechał autem w instalację gazową. Zginęły trzy osoby [WIDEO]

Uderzenie w instalację doprowadziło do pożaru. W pojeździe zginęły trzy osoby, wszystkie które podróżowały w audi. Z powodu zagrożenia wybuchem gazu ewakuowano mieszkańców z pobliskich domów na osiedlu.

Zwłoki mężczyzn zostały zabezpieczone w prosektorium, trwa ustalanie tożsamości ofiar. W akcji usuwania szkód oraz ewakuacji brało udział 15 zastępów Państwowej Straży Pożarnej i ochotniczych OSP. Na miejscu działy też pogotowie gazowe, zespoły ratownictwa medycznego i policja. 

- W wyniku uderzenia doszło do zapłonu auta, ogień natychmiast ogarnął pojazd. Spaleniu uległa również elewacja domu. Po ugaszeniu ognia w aucie ujawniono ciała trzech osób, które uległy częściowemu spaleniu. Mieszkankę domu udało się ewakuować - relacjonowali płoccy strażacy.

RadioZET.pl/Petronews.pl/Polsatnews.pl/PSP Płock