Zamknij

Zaginął 13-letni Kuba. Jest pilny apel policji

19.01.2021 14:42
Kuba Janiszewski
fot. KMP Płock

Zaginął 13-letni Kuba Janiszewski - informuje Komenda Miejska Policji w Płocku. Chłopiec wyszedł z ostatniego miejsca pobytu i dotychczas nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Policja prosi o pilny kontakt osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu nastolatka.

Zaginął 13-letni Kuba Janiszewski z Płocka. - Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku poszukują 13-letniego Kuby Janiszewskiego z Płocka. Chłopiec wczoraj po południu wyszedł z ostatniego miejsca przebywania i do dzisiaj nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną - przekazała we wtorek rzeczniczka płockiej policji mł. asp. Marta Lewandowska.

Zaginął 13-letni Kuba Janiszewski z Płocka. Rysopis zaginionego

Jak podała, zaginiony 13-latek ma około 155 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała oraz włosy blond, krótkie. - Ubrany był w kurtkę z ortalionu w kolorze ciemnej zieleni, spodnie dresowe koloru granatowego, buty sportowe koloru czarnego, jasną bluzę z kapturem - wyjaśniła Lewandowska.

"Ktokolwiek widział zaginionego nastolatka lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku pod numerami telefonów: 47 70 516 00 i 47 70 516 01 lub pod numerem alarmowym 112" - czytamy w policyjnym komunikacie.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP/KMP Płock