Płońsk: Brutalna bójka. Nastolatek był kopany w głowę

Redakcja
20.03.2017 09:09
Płońsk: Brutalna bójka. Nastolatek był kopany w głowę
fot. Facebook MCK Płońsk

Miejski monitoring w Płońsku zarejestrował brutalną bójkę. Na nagraniu widać, jak młody chłopak zostaje przez innego uderzony w twarz i powalony na ziemię. Napastnik kopał też leżącego chłopaka w głowę. 

Nastolatek, który padł ofiarą ataku agresji, był kopany w głowę. Atak przerwała dopiero interwencja jednego ze świadków zdarzenia. Ranny chłopak został otoczony przez grupę znajomych. Nie podnosił się z ziemi.

Zagłosuj

Czy młodzież jest agresywna?

Liczba głosów:

Brutalny zapis wydarzeń piątkowego wieczoru zarejestrowały kamery monitoringu. Rejestr zdecydowało się upublicznić Miejskie Centrum Kultury w Płońsku. Do zdarzenia miało dojść między godziną 21:00 a 22:00. 

W piątek 17 marca wiele osób uczestniczyło w imprezach tematycznych z okazji dnia świętego Patryka. Nie ominęły one także Płońska, jednak tam nocna zabawa dla niektórych skończyła się tragicznie.

Wypełnij PIT-a za darmo i pomóż Fundacji Radia ZET

"Świadków brutalnego pobicia było wielu. Młodzież, w tym także nastolatki w wieku gimnazjalnym, bawili się w dniu świętego Patryka naprawdę ostro, co widać także na niepublikowanych fragmentach filmu" - czytamy w poście MCK. 

Przedstawiciele MCK utrzymują, że wezwali policję - ta jednak miała pojawić się dopiero pół godziny po pobiciu. Wtedy chłopak został już zabrany z miejsca bójki przez swoich kolegów. Funkcjonariusze twierdzą, że jedno zgłoszenie z tej okolicy co prawda wpłynęło, ale dotyczyło picia alkoholu przez młodzież. 

RadioZET.pl/KM