Zamknij

To koniec "Młodzież kontra". Po blisko 18 latach program znika z TVP

Redakcja
31.12.2018 10:40
To koniec "Młodzież kontra". Po blisko 18 latach program znika z TVP
fot. Fb:Mlodziezkontratvp

Po blisko 18 latach z anteny TVP znika popularny program publicystyczny „Młodzież kontra”, w którym członkowie młodzieżówek partyjnych odpytywali znanych polityków. - Ostatni program MK był ostatnim programem w TVP INFO. Bardzo dziękujemy za 17 lat wszystkim widzom – poinformowano na Facebooku.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

- Ostatni program MK był ostatnim programem w TVP INFO.  Bardzo dziękujemy za 17 lat wszystkim widzom.  Udało nam się coś zupełnie niezwykłego przez ten czas. Nie tylko stworzyliśmy jeden z ciekawszych formatów publicystycznych ale też wprowadziliśmy do życia publicznego wielu polityków, naukowców, publicystów – napisano na fanpage’u programu.

Zobacz także

W „Młodzież kontra” członkowie niemal wszystkich młodzieżówek partyjnych odpytywali znanych polityków. Programowi często towarzyszyła gorąca atmosfera i ostre wymiany zdań.

- Jesteśmy dumni z naszych uczestników i ich karier politycznych (i nie tylko!). Mamy nadzieję, że docenialiście naszą pracę i wysiłek, aby w tym programie wszyscy mieli równe szanse. To była wspaniała podróż. 662 wydania programu - za każde z nich wam dziękujemy – napisano.

RadioZET.pl/Press/BM