Zamknij
"Poszukiwany biały uciekinier". Opiekunowie proszą o pomoc w znalezieniu pupila
4 Zobacz galerię
fot. Straż Ochrony Zwierząt Lublin/Facebook

"Za każdą informację będziemy bardzo wdzięczni" – piszą tymczasowi opiekunowie białego czworonoga, który został przez nich przyjęty pod dach zaledwie wczoraj, w niedzielę. Piesek uciekł w poniedziałek rano. "Kilka miesięcy żył na ulicy, boi się ludzi" – apelują jego zastępczy właściciele. Jest ogromna prośba o pomoc w poszukiwaniach.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Wiadomość otrzymaliśmy na skrzynkę online@radiozet.pl. Zrozpaczeni opiekunowie zastępczy proszą o pomoc w znalezieniu ich niedawno adoptowanego pupila.

"Musimy go znaleźć"

"Proszę Was o pomoc w nagłośnieniu poszukiwań i pomocy w odnalezieniu psa. Jest to bardzo ważne"– napisali na adres naszej redakcji opiekunowie.

Zobacz także

Piesek uciekł w poniedziałek rano. Jak piszą autorzy wiadomości, sytuacja miała miejsce w Podarzewie (gmina Pobiedziska, województwo wielkopolskie). Pies ma białe umaszczenie i sięga do około połowy łydki. Został tymczasowo adoptowany w niedzielę.

"Kochani, dzisiaj rano zwiał nam nowy tymczas, którego przyjęliśmy wczoraj wieczorem do DT. Nie zna miejsca, kilka miesięcy żył na ulicy, boi się ludzi. Ciężko będzie, ale musimy go znaleźć!" (pisownia oryginalna – red.)  - apelują opiekunowi zastępczy. Jak dodają, zwierzak jest "zupełnie niegroźny".

Zobacz także

"Ma na sobie dwie obroże (czarną i kremową) Za każdą info. będziemy bardzo wdzięczni" (pisownia oryginalna – red.) – dodają.

Zobacz także

Sprawę nagłośniła również Straż Ochrony Zwierząt Lublin i organizacja "Akity w potrzebie – Daj Dom Akicie".

Tymczasowi opiekunowie apelują o pomoc w jak najszybszym znalezieniu czworonoga. Można kontaktować się z nimi pod numerem telefonu 793164082.

Zobacz także

Poniżej publikujemy zdjęcia zaginionego psa.

RadioZET.pl/Facebook-Straż Ochrony Zwierząt Lublin/ Akity w potrzebie – Daj Dom Akicie