Zamknij

Tragedia na Podkarpaciu. Kilka osób w szpitalu, nie żyje 20-latek

22.06.2020 16:54
Tragedia na Podkarpaciu. Kilka osób w szpitalu, nie żyje 20-latek
fot. Podkarpacka Policja

Makabryczny wypadek na Podkarpaciu - 5 osób trafiło do szpitala, 20-latek poniósł śmierć na miejscu. Sprawę wyjaśnia policja.

Dramatyczny wypadek na Podkarpaciu. Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 6.00 rano, na drodze krajowej nr 28 pomiędzy Krosnem a Jasłem, w miejscowości Moderówka.

Zobacz także

Jak informuje podkarpacka policja, 20-letni kierowca Opla najprawdopodobniej w trakcie wyprzedzania innego pojazdu stracił panowanie nad kierownicą. Wówczas zderzył się z autem nadjeżdżającym z naprzeciwka.

Zobacz także

W wypadku rannych zostało 5 osób. Pasażer opla i cztery osoby ze skody trafiły do szpitala. 20-latek, który siedział za kierownicą opla, poniósł śmierć na miejscu.

Do szpitali w Krośnie i Jaśle trafiło 5 osób - pasażer opla oraz 4 osoby podróżujące skodą

- napisali policjanci. Funkcjonariusze udostępnili wstrząsające zdjęcia z miejsca zdarzenia:

moder1
moder2
moder3

fot. Podkarpacka Policja

Kilka osób w szpitalu, 20-latek nie żyje. Wypadek na drodze krajowej

Utrudnienia na trasie utrzymywały się do godziny 11.00. Obecnie droga jest już przejezdna. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności, w jakich doszło do tragedii.

Zobacz także

W niedzielę pisaliśmy o innym makabrycznym wypadku, do którego doszło w miejscowości Borcz (woj. pomorskie). W wyniku zderzenia 3 samochodów śmierć poniosły 3 osoby, w tym 16-letnia dziewczynka.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Podkarpacka Policja/PAP