Bolesny finał orgii z prostytutkami. Trafił do szpitala z trzema widelcami w penisie!

Redakcja
02.01.2018 11:26
Widelec
fot. Pixabay

Na długo zapamięta ostatnią Wigilię pewien mieszkaniec Rzeszowa, który wybrał się na spotkanie z prostytutkami. Niezadowolony z wieczoru zażądał zwrotu pieniędzy. Kobiety w zemście... skrępowały go i wbiły mu trzy plastikowe widelce w przyrodzenie. Mężczyzna trafił do szpitala.

Tę na wskroś makabryczną historię opisał "Super Express". Jej bohaterem jest pan Marian (imię zmienione w artykule) z Podkarpacia, który postanowił - jak to regularnie ma w zwyczaju - wybrać się przed świętami Bożego Narodzenia do Rzeszowa w celu skorzystania z usług pracownic domu publicznego. Tym razem wszystko poszło nie tak, jak sobie wymarzył.

Chciał pieniędzy, dostał... cios w męskość

Najpierw nie wyszedł sam seks - być może z uwagi na stres bądź zbyt dużą ilość spożytego alkoholu. Mężczyzna nie był usatysfakcjonowany, ale jego zdaniem, to prostytutki nie stanęły na wysokości zadania. Zażądał więc zwrotu pieniędzy. Zapomniał jednak, że w tej branży panują jasno sformułowane zasady, wedle których nie istnieje coś takiego jak reklamacja. Kobiety postanowiły więc dać roszczeniowemu klientowi nauczkę. I to tak bolesną, aby na długo ją popamiętał.

Najpierw go bowiem skrępowały, a gdy upewniły się, że nigdzie nie ucieknie, wbiły mu trzy rączki plastikowych widelców w przyrodzenie. Obolały mężczyzna wrócił do domu, ale dopiero po trzech dniach zgłosił się do szpitala, gdzie przeszedł natychmiastową operację.

Policja bada sprawę

- 26 grudnia policjanci przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, które skutkowało bezpośrednim narażeniem życia lub spowodowaniem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - mówi w rozmowie z "SE" mł. asp. Renata Jaremko z podkarpackiej policji.

- Akta sprawy przekazaliśmy do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, gdzie miało dojść do przestępstwa, które zgłosił poszkodowany. Dochodzenie jest w toku, a za czyn ten grozi do 10 lat pozbawienia wolności - dodaje.

Mając na uwadze dobro pokrzywdzonego, policja nie udziela szczegółowych informacji na ten temat. Wiadomo jednak, że brutalnym paniom lekkich obyczajów grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

RadioZET.pl/Super Express/MP