Zamknij

Wjechał do centrum handlowego... ciągnikiem. Zniszczył bankomat i witrynę sklepową. Ale to nie był koniec

Redakcja
27.07.2018 12:39
Ciągnik
fot. Podkarpacka Policja

Do niecodziennego zdarzenia doszło w piątkowy poranek w Stalowej Woli (woj. podkarpackie), gdzie 24-latek włamał się do centrum handlowego... na ciągniku. Zniszczył drzwi wejściowe, bankomat i witrynę jednego ze sklepów. Ale to nie był koniec jego przygód.

W piątek, przed godz. 10 stalowowolscy policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że młody mężczyzna wjechał ciągnikiem rolniczym do supermarketu przy ul. Przemysłowej, zniszczył drzwi wejściowe, a następnie uszkodził bankomat i siekierą rozbił witrynę jednego z mieszczących się tam sklepów.

Krótko po tym mężczyzna odjechał traktorem. Na ulicy Popiełuszki zjechał w drogę prowadzącą do stalowowolskiej komendy i staranował bramę wjazdową. Tam został obezwładniony i zatrzymany przez policjantów. Funkcjonariusze ustalili, że to 24-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego.

Mężczyzna był trzeźwy, ale z uwagi na stan psychiczny trafił do szpitala. Na razie trwają oględziny, policjanci zabezpieczają ślady i ustalają okoliczności zdarzenia, w którym na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Zobacz także

RadioZET.pl/MAOS/MP