Zamknij

Auto z impetem uderzyło w rowerzystkę na pasach. Wylądowała kilkanaście metrów dalej [WIDEO]

Redakcja
25.12.2018 18:51
Mielec
fot. You Tube screen

Policja wyjaśnia okoliczności bardzo groźnie wyglądającego wypadku, do którego doszło w Wigilię w Mielcu. Rowerzystka wjechała na przejście dla pieszych, po czym z impetem uderzył w nią nadjeżdżający z naprzeciwka samochód. Kobieta, która wylądowała kilkanaście metrów dalej, trafiła do szpitala

Do wyjątkowo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w Wigilię. Kamery miejskiego monitoringu w na ul. Sienkiewicza w Mielcu (woj. podkarpackie) zarejestrowały, jak kobieta, który z chodnika zjechała rowerem na przejście dla pieszych, została z całej siły uderzona przez rozpędzone auto marki citroen. Nagranie z tego wypadku można już znaleźć w sieci:

Na filmie widać, jak silne było zderzenie z autem, gdyż kobieta najpierw odbiła się od maski, a następnie - wyrzucona do góry - wylądowała na jezdni kilkanaście metrów dalej. 

Zobacz także

- Kobieta została potrącona przez kierującą citroenem inną kobietę. Rowerzystka trafiła do szpitala. Z informacji jakie mi przekazano, jej stan nie zagrażał życiu. Te oraz inne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku postępowania - przekazała w rozmowie z TVN24 Ewelina Wrona z zespołu prasowego podkarpackiej policji. 

RadioZET.pl/You Tube/TVN24/MP