Podkarpackie: Stanęła autem na środku drogi. Wypiła alkohol i usnęła

08.11.2019 18:03
Pijany kierowca?
fot. Podkarpacka Policja

Na środku drogi wojewódzkiej postanowiła zrobić sobie przerwę jadąca do Niska (woj. podkarpackie) 47-latka. Przybyli na miejsce blokady drogi policjanci zauważyli, że kobieta śpi w aucie. Zastali ją kompletnie pijaną - wydmuchała blisko 3,5 promila alkoholu!

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Podkarpacka Policja sprawdza, czy kobieta prowadziła pojazd pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 4 listopada, o poranku. Samochód kobiety blokował ul. Głowackiego w Nisku. To droga wojewódzka, istotny dojazd dla mieszkańców rejonu.

Zobacz także

Jak mówiła zatrzymana 47-latka z Mielca, musiała zatrzymać pojazd, bo poczuła się zmęczona. Obok fotela kierowcy znaleziono napoczęty alkohol.

Pojazd nie miał włączonych świateł, choć mielczanka zrobiła sobie przerwę w nocy. Obudzona przez mundurowych tłumaczyła, że jedzie z rodzinnego Mielca do pobliskiego Zarzecza.

Zobacz także

Mundurowi nie dali wiary jej wyjaśnieniom. Kobieta została zatrzymana. Policja sprawdza, czy kobieta piła alkohol dopiero na postoju. Już za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym ma problem. Jeśli okaże się, że ponadto prowadziła po pijanemu znacząco pogorszy swoją sytuację...

RadioZET.pl/Podkarpacka Policja