Zamknij

Makabryczny wypadek na drodze. Nie żyje 21-latek

04.07.2020 12:25
Zdjęcie ilustracyjne
fot. Jakub Walasek/REPORTER

Tragiczny wypadek w jednej z podkarpackich miejscowości miał miejsce w sobotę, około godziny 9.30. Nie żyje 21-letni mężczyzna - informują lokalne media.

Wypadek w miejscowości Zawierzbie, niedaleko Dębicy (województwo podkarpackie). O tragedii donosi m.in. lokalny portal Nowiny24.

W sobotę około godziny 9.30 na jednej z dróg powiatowych pomiędzy Zawierzbiem a Dębicą doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem. 21-letni kierowca motocykla najprawdopodobniej stracił panowanie nad maszyną i wjechał w samochód osobowy, który akurat zjeżdżał z trasy.

Na miejsce wypadku wezwano pogotowie. Natychmiast przystąpiono do reanimacji młodego mężczyzny, niestety jednak okazała się ona bezskuteczna. 21-latek poniósł śmierć.

Zobacz także

Na miejscu tragedii obecny jest prokurator, czynności prowadzą także funkcjonariusze policji. Trwa zabezpieczanie śladów wypadku oraz ustalanie świadków dramatu – czytamy.

Tragedia na drodze. Nie żyje 21-latek

Trasa w tym miejscu jest zablokowana – chodzi o węzeł autostrady Dębica-Zachód.

Zobacz także

W rozmowie z portalem Nowiny24 rzecznik podkarpackiej policji potwierdził okoliczności dramatycznego wypadku.

Zobacz także

Wstępnie ustalono, że kierujący motocyklem yamaha stracił panowanie nad pojazdem. Prawdopodobnie jednoślad uderzył w tył fiata ducato, który w tym czasie zjeżdżał z drogi. 21-letni motocyklista został ciężko ranny. Pomimo reanimacji, nie udało się go uratować

- powiedział lokalnym mediom.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

 

RadioZET.pl/Nowiny24