Zamknij

Pijani rodzice opiekowali się 6 i 8-latkiem. Dzieci były pod wpływem alkoholu

Redakcja
31.03.2018 15:17
Alkohol
fot. Shutterstock.com

Mieleccy policjanci interweniowali w związku z sygnałem o pijanych rodzicach opiekujących się dwójką dzieci. 27-letnia kobieta i 45-letni mężczyzna byli pijani. Pod wpływem alkoholu byli również 6 i 8 letni chłopcy. Teraz sytuacją rodziny zajmie się sąd.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W piątek około godziny 13 do oficera dyżurnego mieleckiej komendy dotarła informacja, że dwójka dzieci przebywa pod opieką nietrzeźwych rodziców w jednym z domów w miejscowości Jamy. Na miejsce zdarzenia udali się funkcjonariusze, którzy potwierdzili to zgłoszenie.

W domu policjanci zastali dwóch chłopców w wieku 6 i 8 lat oraz ich ojca 45-letniego mężczyznę. Mężczyzna był pod wyraźnym działaniem alkoholu. Policjanci zbadali jego stan trzeźwości. Badanie wykazało, że 45-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. Badanie stanu trzeźwości 27-letniej matki chłopców wykazało, że miała blisko 3 promile.

Zobacz także

Dzieci zostały przewiezione do mieleckiego szpitala, gdzie została pobrana im krew do badań. Okazało się, że chłopcy byli pod wpływem alkoholu. Teraz o całej sytuacji powiadomiony zostanie sąd rodzinny.

RadioZET.pl/DG