Wyrzucili śmieci przez okno samochodu. Nie przewidzieli reakcji kierowcy ciężarówki

Redakcja
21.04.2018 19:29
Ciężarówka
fot. Dar0s/Facebook

Ta historia uczy, że wyrzucanie śmieci przez okno samochodu nie popłaca. Zwłaszcza, jeżeli ktoś za tobą jedzie. Film z kierowcą ciężarówki w roli głównej już stał się hitem internetu. 

Incydent miał miejsce prawdopodobnie na Podlasiu, w pobliżu granicy z Białorusią (na co wskazywałyby numeru rejestracyjne pojazdów oraz znaki drogowe). Podczas korku na jednej z dróg załoga busa postanawia pozbyć się śmieci i wyrzuca je przez okno w stronę przydrożnego rowu. Ten gest nie spodobał się jadącemu za nimi kierowcy ciężarówki:

Na powyższym nagraniu (z rejestratora umieszczonego w ciężarówce) widać, jak mężczyzna wysiada ze swojej maszyny, podchodzi żwawym krokiem do rowu, bierze w ręce jedno z trzech wyrzuconych pudełek i z impetem wrzuca je z powrotem przez okno busa.

Następnie urządza karczemną awanturę pasażerom samochodu - zapewne dotyczyła ona dbałości o przyrodę. I jak widać, lekcja, której im udzielił, okazała się skuteczna, ponieważ po jego odejściu jeden z pasażerów wychodzi z busa, żeby pozbierać wyrzucone uprzednio pudełka. 

Zobacz także

RadioZET.pl/Gazeta.pl/MP