Zamknij

Tajemnicza śmierć 27-latki na Podlasiu. Jej ciało znaleziono w lesie

Redakcja
10.11.2018 10:43
Podlasie. Tajemnicza śmierć 27-latki. Przed zgonem uprawiała jogging w lesie
fot. pablopicasso/Shutterstock (ilustracyjne)

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci 27-latki, której zwłoki znaleziono w Lesie Turczyńskim obok Białegostoku. Zdaniem świadków kobieta tuż przed zgonem uprawiała jogging. Policjanci wykluczyli wstępnie udział osób trzecich w tragicznym zdarzeniu.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku 

Jak podała "Kurier Poranny", ciało kobiety odnaleziono około godz. 11 w miniony poniedziałek w Lesie Turczyńskim. Jest to popularne wśród mieszkańców Białegostoku i okolic miejsce do rekreacji. Na zwłoki 27-latki natknęła się jedna ze spacerujących osób.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci i prokurator, którzy wspólnie wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety. 

Zobacz także

- Z naszych wstępnych informacji nie wynika, by do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie. Że doszło do popełnienia zbrodni zabójstwa. Ustalamy, czy przyczyna śmierci była chorobowa, czy zadziałał czynnik zewnętrzny - wyjaśnił Karol Radziwonowicz, szef Prokuratury Rejonowej w Białymstoku, w wypowiedzi dla "Kuriera Porannego".

Jedna z hipotez dotyczy środków odurzających. Według relacji świadków 27-latka przed śmiercią uprawiała jogging. Pierwsze wyniki sekcji zwłok mają być znane w połowie przyszłego tygodnia.

Zobacz także

RadioZET.pl/Kurier Poranny/PTD