Zamknij

Poważne utrudnienia na drogach. Dwa śmiertelne wypadki - na Podlasiu i Mazowszu

Redakcja
16.12.2018 15:45
Poważne utrudnienia na drogach. Dwa śmiertelne wypadki - na Podlasiu i Mazowszu
fot. A.STASKIEWICZ/East News

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 61 na Podlasiu. Ciężarówka zderzyła się tam z samochodem osobowym. Nie żyją dwie osoby, są poważne utrudnienia w ruchu. Dwie osoby zginęły też w wypadku na DK57 w miejscowości Mchowo na Mazowszu. Droga jest zablokowana Niebezpiecznie też na drogach na Lubelszczyźnie. W wypadku osobówki z busem ranne zostały 4 osoby.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do wypadku ciężarówki z osobówką doszło na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Świdry-Dobrzyce. To na odcinku Grajewo – Łomża.

Samochód osobowy z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał pod TIR-a. Dwie osoby zginęły na miejscu. Droga jest zablokowana, policja wyznaczyła objazdy. Utrudnienia, zdaniem służb, mogą potrwać „długo”.

Dwie osoby zginęły też na Mazowszu. W zderzeniu dwóch aut na DK57 w Mchowie, śmierć na miejscu ponieśli kierowca i pasażerka jednego z samochodów. Kierowcy drugiego auta nic się nie stało.

Poważny wypadek także w Puławach na Lubelszczyźnie. Na ulicy Długiej bus zderzył się z osobowym oplem. Jak podaje policja, bus wpadł w poślizg i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka corsą. Kierowcę opla i trzech pasażerów busa odwieziono do szpitala.

Wypadek nie spowodował większych utrudnień w ruchu, możliwy jest objazd innymi ulicami miasta.

Zobacz także

Na drogach panują trudne warunki spowodowane intensywnymi opadami śniegu. Ostrzeżenia na wschodzie kraju obowiązują aż do późnych godzin wieczornych.

RadioZET.pl/PAP/JŚ