"To przekracza wszelkie granice". 25-letnia radna PiS została ofiarą nagonki?

Redakcja
15.11.2018 22:17
Podlaskie. Radna PiS Karolina Chaberek twierdzi, że jest ofiarą nagonki
fot. Karolina Chaberek/Facebook

W Piątnicy w woj. Podlaskim nadal nie opadły emocje związane z wyborami samorządowymi. 25-letnia Karolina Chaberek, która została wybrana radną z list PiS, skarży się na trwającą pod jej adresem nagonkę. Kobieta miała zostać zwyzywana wulgarnymi słowami, a ostatnio zniszczono płot tartaka należącego do jej ojca.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podał portal lomza.naszemiasto.pl, nieprzyjemności kierowane pod adresem 25-latki zaczęły się po ogłoszeniu tegorocznych wyborów samorządowych. Chaberek startowała z list Prawa i Sprawiedliwości do rady gminy Piątnica i udało jej się uzyskać mandat.

– Prężnie działam w klubie sportowym, mam świetny kontakt z lokalną społecznością. Pomyślałam, że jako radna mogę robić coś dobrego dla naszej gminy – podkreśliła kobieta w rozmowie z portalem.

Zobacz także

Jak dodała, od momentu wyboru na radną spotyka ją seria nieprzyjemnych zdarzeń. W noc z 4 na 5 listopada, kiedy w II turze wyborów na wójta Piątnicy przegrał kandydat PiS-u, ktoś zwyzywał Chaberek pod jej domem. 

- Była godzina pierwsza w nocy. Mój tata wracał po wyborach do domu. Ktoś z samochodu krzyknął: Karolina radna ty K... To przekracza wszelkie granice - relacjonowała.

Następnie pod adresem nowej radnej w internecie kierowano obraźliwe wpisy, a 12 listopada ktoś zniszczyl plot przy tartaku, który prowadzi ojciec Chaberek.

– Sprawę zgłosiliśmy na policję. Myślę, że ma to związek z brudną kampanią wyborczą. Do tej pory milczeliśmy, ale już nie będziemy chować głowy w piasek – wskazała.

Zobacz także

RadioZET.pl/lomza.naszemiasto.pl/PTD