Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Takiej pogody nie było od lat. Optymistyczna prognoza na Wszystkich Świętych

30.10.2018 15:54
xxx wiadomosci

Jaka prognoza pogody na 1 listopada? Pogoda na Wszystkich Świętych nie uprzykrzy życia milionów Polaków podróżujących na groby swoich bliskich. Synoptycy prognozują wyjątkowo ciepłe zakończenie października i podobny początek listopada. 

Pogoda fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak informuje IMGW, Polska znajduje się w zasięgu klinu wyżu znad Rosji. Z południa będzie napływać ciepłe powietrze polarne morskie.

Pogoda na 1 listopada

W nocy z 31 października na 1 listopada synoptycy prognozują zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko na Pomorzu Wschodnim oraz Podkarpaciu okresami duże. Uwaga kierowcy, we wschodniej połowie kraju miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 metrów.

Temperatura minimalna od 3°C, 4°C miejscami na Pomorzu i Podlasiu oraz Podhalu do 8°C, 9°C w głębi kraju i 11°C na południowym wschodzie. 

pogda

W czwartek 1 listopada zachmurzenie małe i umiarkowane, na Pomorzu Wschodnim okresami duże. Rano na wschodzie kraju miejscami zanikające mgły ograniczające widzialność do 300 metrów.

Temperatura maksymalna od 13°C, 15°C na północy do 20°C, 22°C na południu i południowym wschodzie. Wiatr będzie na ogół umiarkowany, pod koniec dnia na wschodzie porywisty, południowo-wschodni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: Wyjeżdżasz na Wszystkich Świętych? To miejsca najczęściej kontrolowane przez policję

RadioZET.pl/IMGW/PAP/DG 

Oceń