Zamknij

Pogoda na sobotę. Kierowco, uważaj na mgły! [MAPA]

Redakcja
09.02.2018 22:36
Pogoda na sobotę. Kierowco, uważaj na mgły! [MAPA]
fot. Pixabay

Pogoda na weekend 10 lutego. Jak informuje IMGW, Polska znajduje się będzie w obszarze podwyższonego ciśnienia, w chłodnym powietrzu polarno-morskim. Na termometrach wciąż będą utrzymywać się ujemne wartości. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zagłosuj

Twoja ulubiona pora roku to:

Liczba głosów:

Pogoda na sobotę 10 lutego

W sobotę zachmurzenie przeważnie umiarkowane i duże, na wschodzie możliwe słabe opady śniegu. Rano lokalnie na zachodzie marznąca mgła ograniczająca widzialność do 500 m.

Temperatura maksymalna od -2 st. na północnym wschodzie do 3 st. lokalnie na południowym zachodzie. Wiatr słaby, zmienny, na wybrzeżu z kierunków południowych.

pogoda
fot. Pogodynka

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1005 hPa i będzie spadać.

Zobacz także

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami, zwłaszcza na wschodzie i na krańcach zachodnich, słabe opady śniegu. Lokalnie na południu Polski, marznące mgły, zmniejszające widzialność do 500 m. Temperatura minimalna od -8 st., -6 st. na północnym wschodzie, około -4 st. w centrum i na południu do -1 st. miejscami na zachodzie, w kotlinach górskich oraz lokalnie na Podlasiu spadki temperatury do -10 st. Wiatr na wschodzie i w centrum kraju słaby, zmienny, na zachodzie okresami umiarkowany, z kierunków południowych. 

RadioZET.pl/PAP/DG