Zamknij

Pogoda na 4 lutego. Śnieg i lokalne przymrozki [MAPA]

Redakcja
03.02.2018 21:15
Pogoda na 4 lutego. Śnieg i lokalne przymrozki [MAPA]
fot. Archiwum radiozet.pl

Do Polski wciąż napływa chłodna, polarno-morska masa powietrza. To oznacza spadki temperatur i opady białego puchu. Oto szczegółowa prognoza pogody na niedzielę 4 lutego. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Prognoza pogody na 4 lutego

W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, a na północnym zachodzie z lokalnymi rozpogodzeniami. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna na przeważającym obszarze kraju od 0 st.C do 3 st.C, chłodniej na północnym wschodzie oraz w dolinach karpackich: -2 st.C, -1 st.C.

Wiatr umiarkowany z kierunków północnych. Na południowym wschodzie wiatr porywisty, powodujący zawieje śnieżne.

Przechwytywanie

W Warszawie w sobotę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe bardzo słabe opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna 4 st.C. Wiatr słaby, zmienny początkowo z przewagą południowego, później wschodniego. W nocy zachmurzenie duże, możliwe większe przejaśnienia. Okresami możliwe słabe opady śniegu. Temperatura minimalna -1 st.C. Wiatr słaby, w drugiej połowie nocy okresami umiarkowany, północno-wschodni i północny.

Zobacz także

W niedzielę w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna 1 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny. 

RadioZET.pl/PAP/DG