Zamknij

Pogoda na niedzielę [PROGNOZA]

Redakcja
23.09.2017 11:18
Pogoda na niedzielę [PROGNOZA]
fot. Pixabay

Jaka pogoda czeka nas w niedzielę, 24 września?

Prognoza na niedzielę, 24 września

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady deszczu, na południowym zachodzie prognozowana suma opadów do 15 mm. W Tatrach opady śniegu. Bez opadów miejscami na północy. Rano lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna przeważnie od 9 do 13 st. C, na południu miejscami 7 – 8 st. C, a w dolinach karpackich lokalnie 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni i wschodni.

W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady deszczu. W centrum i na południu opady okresami o natężeniu umiarkowanym, prognozowana suma opadów do 15 mm, a na południowym wschodzie do 20 mm. Lokalnie możliwe burze. W Tatrach opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Bez opadów na północnym wschodzie. Temperatura maksymalna od 14 – 15 st. C na południu do 20 st. C na północy, a w dolinach karpackich lokalnie 12 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i północno-wschodni.

W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

RadioZET.pl/SI/PAP