Zamknij

Wraca lato! Rekordowe temperatury!

Redakcja
12.10.2017 15:48
Wraca lato! Rekordowe temperatury!
fot. Pexels

Po deszczowym i dość chłodnym początku miesiąca czeka nas ciepłe babie lato. Będzie naprawdę bardzo przyjemnie! Sprawdź prognozę na następny tydzień października!

To będzie naprawdę ciepły tydzień! W poniedziałek, 16 października do Polski znów zawita lato. W niemal całym kraju temperatura przekroczy 20 stopni Celsjusza – najcieplej będzie na południu kraju – w Krakowie i Katowicach temperatura wyniesie 23 stopnie! We wtorek, 17 października będzie równie ciepło – najcieplej na zachodzie kraju.

Zobacz także

Niestety, w środę i czwartek znów będzie chłodniej – 18 stopni Celsjusza, ale warto jednak pamiętać, że to jednak już druga połowa października. No i listopad zbliża się wielkimi krokami. A przecież chyba każdy pamięta, że witał on nas często śniegiem i minusowymi temperaturami.

Warto przypomnieć także, że zeszłoroczny październik okazał się nie tylko chłodny, lecz także najbardziej pochmurny od niemal 20 lat. Tym bardziej warto skorzystać z tych kilku przyjemnych dni w połowie miesiąca. Cieplej już na pewno w tym roku nie będzie!

RadioZET.pl/SI