Zamknij

Ostatnie dni majówki. a w pogodzie zmiana. W nocy nawet... 2 stopnie!

Redakcja
04.05.2018 19:04
Ostatnie dni majówki. a w pogodzie zmiana. W nocy nawet... 2 stopnie!
fot. Pixabay

Przed nami ostatnie dni majówki. Po fali upałów, do Polski z północnego zachodu napływać będzie chłodne powietrze polarne morskie. Weekend zapowiada się słonecznie, ale w nocy temperatury mogą spaść do 2 stopni! 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zagłosuj

Najlepsza pora roku to:

Liczba głosów:

Pogoda na sobotę 5 maja 

W sobotę zachmurzenie małe, na południowym wschodzie także umiarkowane, a w Karpatach okresami duże.

Temperatura maksymalna od 15 st., 17 st. na północnym wschodzie, do 18 st. w centrum i 23 st. na krańcach południowo-wschodnich. Chłodniej na wybrzeżu: od 10 st. do 14 st. Wiatr słaby i umiarkowany, na północnym wschodzie i wschodzie porywisty, północny i północno-wschodni.

Pogoda na niedzielę 6 maja

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie małe, tylko w Karpatach umiarkowane. Temperatura minimalna od 4 st. na Suwalszczyźnie i na Pomorzu, około 6 st. w centrum, do 8 st. na południu. Chłodniej w miejscowościach podgórskich: od 2°C do 5°C. Wiatr przeważnie słaby, północno-wschodni i północny.

Zobacz także

W niedzielę zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 18 st. na północnym wschodzie i w kotlinach górskich, 19 st. w centrum, do 21 st. na południowym zachodzie. Chłodniej na wybrzeżu: od 12 st. do 16 st. Wiatr słaby, na wschodzie i południu także umiarkowany, przeważnie północno-wschodni.

Pogoda w Warszawie

W Warszawie w sobotę zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna 19 st. Wiatr umiarkowany, porywisty, północny. W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie małe. Temperatura minimalna 7 st. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, północny i północno-wschodni. W niedzielę zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna 20 st. Wiatr umiarkowany, północno-wschodni.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE: 

QUIZ na majówkę. Czy wiesz, co znaczą tytuły popularnych zagranicznych piosenek?

RadioZET.pl/PAP/DG